| notorious a întrebat:

Cine credeti ca are cele mai mari sanse la urmatoarele alegeri prezidentiale?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Crin Antonescu, el a fost rocker in tinerete si are demnitate si bun simt nu e badaran ca Base, Base a fost pirat happy

4 răspunsuri:
| alexandrey a răspuns:

Crin

| cartman a răspuns:

Alt mancator de rahat cu siguranta. Daca am avea un presedinte de alta nationalitate cred ca s-ar rezolva multe.

| ioionutbest a răspuns:

Dan Diaconescu cu Elodia lui logic toate babele si mosii sus dan diaconescu.Chiar si mie mi se pare mai bun decat oricare altu asa ca eu zic ca asta iese fara nici un fel de dubiu

| degette_1911 a răspuns:

Vreau presedinte chinez