| petru a întrebat:

Cineva-mi spune ca marii cuceritorii, sunt niste criminali. Este corecta afirmatia sa sau nu /

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Evident, au murit oameni, nu?! Asta e ca toate dualitatile: noapte/zi, alb/negru, bun/rau ying/yang, etc...

2 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Toti suntem niste criminali in felul nostru...fie ca omoram o musca... un gandac...sau sufletul cuiva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur pentru ca nu poti cuceri o cetate fara sa te lupti cu cineva, si intr-o lupta mor si oameni.