| AlexDorinel a întrebat:

Citu a repetat tot anul ca nu vor face alianta cu PSD si acum se preface ca a uitat tot si se intelege cu PSD asa de bine...

Ce parere aveti?

Si care ziceti ca e mai bun prim ministru intre Ciolacu si Citu?

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De aia se spune ca politica este cea mai mare curva.
Care ar fi (nu ca e) mai bun premier n-avem de unde sti, Ciolacu n-a mai fost ca sa putem face comparatie.

| Mosotti a răspuns:

Pai nu sti ca politica e o curva, se dau cu oricine pentru interesul lor, nu conteaza ca acum 5 luni au zis alta.
Ciolacu ar fi mai bun ca e psd-ist, si ar putea face niste chestii si pentru omul de rand.
Catu ce a facut? Ti-a scumpit tot, a facut praf tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru AlexDorinel):

Da, sa vedem si PSD ce poate face pentru noi, ca daca poate, va face.

| sabin89 a răspuns:

Nu ştiu, dar poanta aia de la cununia civilă, când ăla i-a declarat "hoţ şi hoţie" e de milioane.

| mentholinks a răspuns:

Inca nu ati inteles ca oamenii acestia sunt microbi pentru societate? De ce ii ridicati in slavi? Astia mananca painea copiilor vostri si voi ii sarutati in fund?!

| halogen001 a răspuns:

E normal sa se inteleaga. In felul asta au toti de castigat. Amandoi sunt buni. Sunt reprezentantii poporului si tot ce fac, fac pentru binele tuturor (in limita posibilitatilor evident).

| Werrich a răspuns:

Cîțu face parte din echipa demolatoare care a refăcut USL.

Răspuns utilizator avertizat
| TheStrategist a răspuns:

Nici unul

Răspuns utilizator avertizat
| TăvitzuIsLove a răspuns:

Niciunul.