| pascani98 a întrebat:

Credeti ca basescu va fi demis?

52 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă există mai multă prostime care nu înţelege pe ce lume se află - va fi demis, dacă mai există lume care gândeşte - nu!
Puştimea e habarnistă, vorbesc de cei care au trecut ceva mai de mult pragul adolescenţei.

| MrRava13 a răspuns (pentru Arthur):

Asa este prietenul meu, si imi e teama ca prostimea e multasad

| MrRava13 a răspuns (pentru Arthur):

Sper ca nu, nu spun ca nu a mai luat si el cate ceva sau a mai taiat de-aici de-acolo, dar cu toate astea pe timplul crizei, am dus-o mai bine decat alte tari ca de ex grecia, de cand a venit ponta si anotnescu numai rele se intampla, euro creste din cauza prostiei ce au pornit-o( doar pentru nastase) si stati sa vedeti, daca ajung astia 2 la putere, ne-o luat pruna, pentru ca vor doar bani, nu ii intereseaza cu nimic de popor, o sa ne duca cu ani si ani in urma.dar sa speram ca mai ramane Base si scapam de idioti. Va dau multa dreptate daemonnaxxx si Arthur. Sa traiti bine!

| Arthur a răspuns (pentru MrRava13):

Este de ajuns să privim aroganţa celor din usl, felul cum încearcă să deturneze adevărul, cum mint cu o seninătate neruşinată, cum se înghesuie la putere mai rău ca porcii la troaca cu mâncare.
Mă uit la unii miniştri care ( unii au revenit ) par căzuţi de pe altă planetă, nişte cavaleri ai tristei figuri care cred că au fost puşi miniştrii nu pentru a servi interesele ţării ci ale partidului din care fac parte.
Nu pot să nu observ siderat apropierea pe faţă de Moscova pe care nici măcar nu o neagă membrii usl, acea Moscovă care ne-a rupt ţara în bucăţi, ne-a nenorocit ca naţie şi a stat cu bocancii pe noi atâta amar de vreme, ne-a lăsat fără tezaur şi multe altele.

| Dumnezău a răspuns (pentru Arthur):

Daca ar fi destepti politicienii romani,nu s-ar alia cu nimeni si ar fi impotriva tuturor,cum e Iranul, doar ca noi n-avem puterea militara a Iranului. Oricum, cu USL se va crea axa Moscova-Bucuresti-Beijing, la fel de infecta ca sclavia ce partidul din care face parte presedintele tau suspendat mult-iubit, a creat-o.Sclavia care a ajuns atat de odioasa, incat niste lichele vomitive ca Redding si Barosso dicteaza guvernului roman cum sa-si conduca tara.Nu,mersi,n-aleg niciuna din cele doua sclavii, cu atat mai putin pe cea e Statelor Unite ale Europei.Ca supliment, PDL-ul, sustinut mascat de Basescu a incalcat Constitutia de mult mai multe ori decat USL-ul, la asa-zisa lovitura de stat.Stii ce e total gresit la politica actuala, oriunde? Ipocrizia si corectitudinea politica.Atunci cand Hitler sau Lenin au preluat puterea, nu comenta niciunul, acum toti se dau de ceasul mortii.Modernizarea politicii a distrus si ultimele brume timide de noblete si sinceritate ce o avea.

| Arthur a răspuns (pentru Dumnezău):

Păi nu există altă variantă. Sunt doar două : West sau Est.
Despre politicieni ce pot să spun decât că aproximativ 80% dintre ei sunt lichele, încerc doar să fac diferenţa între procente.
Pentru cei din USL am mai multe bile negre deoarece au încercat să ne transforme în simpli spectatori la alegerea direcţiei de deplasare.

| Hombre a răspuns:

Da. am convingerea ca de data asta romanii vor judeca rational si va face ce trebuie. @Arthur nu mai distorsiona adevarul, oricum Basescu si-a incheiat socotelile, ne ajunge cat a fost presedinte scandalagiu si betivul Basescu, ne-a mai pricopsit si cu analfabeta de Eba in Parlamentul European.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Sigur va fi demis. Facem pariu daca vrei pe ce vrei tu.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca pierde Base te pui capra, daca nu te las sa ma umilesti, imi pui picioarele pe umeri si o ardem umeri-craci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Mah tu esti gay? La varsta asta ti-ai descoperit pasiunea pentru baieti? big grin

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt gay, sunt transsexual si am ţâţe de capra.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Care mai e treaba pe-aici c-am fost plecat? Bafta sa-ti gasesti un t z a p! Ai nevoie laughing

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Plictiseala si Basisti.laughingPai capre imi trebuie pentru ca ţâţele le am la misto sa nu se prinda caprele cand dau iama in ele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Arthur e oricum cel mai tare basist. Eu zic sa -i dea medalia de aur laughing.

| pwp a răspuns:

Nu stiu...dar mi se face mila de el.

| dienuta1990 a răspuns:

Eu cred ca ar fi cazul sa plece de la Cotroceni

| Dandanache a răspuns:

Nu.

| WR104 a răspuns:

Sper ca da, este un ciocoi nenorocit.
Jos Basescu, sus Diaconescu!

| Niiiicu a răspuns:

Eu stiu ca a fost deja demiswhistling

| Zaharia_Mariana_1963 a răspuns (pentru Niiiicu):

A fost suspendat, sper sa fie demis pe 29 iulie

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca da. sa il dea jos pe cacatu care ne-a distrus tara!

Răspuns utilizator avertizat
| Arthur a răspuns (pentru denis988):

Lasă-l în pace, probabil nici nu ştie bine cum îl cheamă şi pe ce lume trăieşte.
Sau abia aşteaptă să viziteze Moscova pentru că în alte direcţii s-ar putea să avem mari probleme.
Şi ca să închei : dacă consideri că preşedintele ( cel care te reprezintă ) este cum ai zis atunci logic tu ce eşti? ( întrebarea e pentru cel cu muşchi şi mai puţin creier.

| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

Nu MI-A distrus tara ca nu e a mea. ok, argumente. a taiat salariile, a taiat pensiile, a mintit incontinuu cum face si acum la TV. Chiar crezi ca merita sa fie presedinte?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

De unde stii tu? Poate ca pe tine te-a pacalit PDL.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

Logic ca votez cu USL. minciuna si hotie e PDL!

| clauss a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate roman, nu vreau sa ma bag in politica voastra, dar iti spun o chestie, specific sunt plecat din tara si nu voi vota si nu tin cu nimeni, acum doua luni eram cu usl, acum sunt neutru. de ce sa nu votam cu base? ia gandeste te logic, daca vin astia cu usl, cate guri sunt de hranit, daca baga toti mana noua ce ne mai da?, ala e singur si de furat cat poate sa ia ca ii sare poporul in cap si ie frica

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

Asta se poate dar eu nu o sa votez niciodata cu PDL.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

Asta ma rog si eu sa dea minte oamenilor sa voteze toti cu USL

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

Eu zic sa nu voteze cu saracia, de aia zic sa voteze cu USL.

| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

In nici un caz cu diaconescu, ala e mai rau ca basescu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

Pai acum ponta a marit salariile.

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns (pentru denis988):

Ce creier de maimuta ai, numai prostii ai spus, la fel ca Eba fata lui Base.Pai tu acum traiesti mai bine decat grecii mai saracie, sau ai trait vreodata?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru denis988):

Forta USL! PDL va strica tara asta de tot! O sa ajungem sa numai avem ce manca daca mai e PDL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va fi demis! Si sa vezi atunci dulce razbunare fata de Antonescu (care a zis ca isi da demisia) si mai ales fata de Ponta. Vor fugi cu coada intre picioare.

| Ella3133 a răspuns:

Iar o sa il viteze lumea de mila...

| Kinus12 a răspuns:

Ar fi cel mai bine

| tarik44 a răspuns:

Sunt prea prostii romanii casa plece basescu. Osa ramana presedinte. Si o sa mai distruga putin Romania pana in 2014 cand o sa lise faca iar mila de el.

Asa e mereu! Il votati iar dupa aceea va pare rau ca lati votat si tot asa.

| cornelusababy a răspuns:

Sper sa nu fie, nu vreau sa castige un copy- paste si un repetent!

| nush95 a răspuns:

JOS cu Besescu

| HellBoy22 a răspuns:

A fost deza demis