| alxp a întrebat:

Ce credeti : basescu va fi demis azi sau nu?

21 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu cred.
Dar se insistă. Observ că s-au trimis 700 buletine de vot la un spital de nebuni unde au fost cerute doar 200.

| MMihai a răspuns:

Până una alta, prezența la vot este foarte proastă, îngrijorător de proastă și s-ar putea să câștige „ la masa verde".

| Esperança a răspuns:

Spre binele românilor,sper că nu.
Dacă va fi demis UE ne va întoarce spatele, se va închide Curtea Constituţională, DNA-ul, ANI-ul, vom fi iarăşi invadaţi de ruşi...
Cu alte cuvinte ne vom întoarce înapoi în comunism, la Iliescu care a închis minele în care lucrau oamenii!
Asta vreţi, asta aveţi!

| annaZz a răspuns (pentru Esperança):

He he, uite un om destept care nu merita doar funda, ci si aprecierea tuturor. Astfel de oameni ne trebuie, cu o astfel de gandire!

Si... nu cred ca se duce lumea la vot cu o asa ardoare. Degeaba isi dau usl-istii sufletul la Antena3, sa dovedeasca ca,, ei pot, stiu, fac, dreg..." (nu mai spun ca nu au curajul sa se mai arate dl plagiator pe la B1 ). Pana in prezent, 21%? Sa fim seriosi. Dar, poate va aparea acel,, miracol"!
Sa traiti bine!winking

| annaZz a răspuns (pentru annaZz):

Rectific, >

| Esperança a răspuns (pentru annaZz):

Mulţumesc de apreciere.
Dacă va fi lăsat poporul să decidă el singur, va fi bine, însă tare mi-e teamă că vor fi fraudate voturile, în România totul e posibil.
Românii acum sunt orbiţi de foame şi nu mai văd dincolo, nu-şi mai amintesc traiul din trecut ci doar de discursurile murdare ale acestor 2 oameni care pe toată perioada aceasta au spus doar că Basescu a furat, a tăiat, a luat.
Dar ei ce au făcut şi ce vor face oare?
Câtă ipocrizie, vorba aceea,"Hoţul strigă, hoţii"
Sper să nu apară acel "miracol" din mâna cuiva.

| annaZz a răspuns (pentru Esperança):

Hai sa vedem ce-o sa faca ei daca ajung la putere!? Va zic eu ce o sa faca, o sa mareasca cu 50% salariile si pensiile, vreo 2-3 luni, iar apoi n-o sa le mai dea absolut deloc.

Persoanele care se vor duce la vot, indiferent de vor pune stambila pe DA sau pe Nu, tot DA va fi. Prezenta la vot e decisiva.

Si vad ca viitorul nostru este exagerat de babele si mosii de 100 de ani,... happy

| mixxjim a răspuns:

Nu cred, nu vezi cata lenea? laughing caldura mare mon cher!

| daassh a răspuns:

La fel, nici eu nu cred, dar o sa se continue incercare demiteri lui, in fine nu sunt fan al politici si nu ma implic in acest mare **** care se face in tara asta, si nu am degand sa ma duc la vot!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu asa sper.

| hSh3ad a răspuns:

Eu nu prea cred ...mai bine îl mai lăsăm până iși termină președenția...

| Lucaci a răspuns:

Eu zic ca da, dar sa speram ca va fi egalitate.

Răspuns utilizator avertizat
| ionif a răspuns:

Nu cred.Lasati-l fratilor sa isi termine mandatul doamne.Ba nu va bagat nimeni in criza, criza este peste tot numai ca nu e asa accentuata.Voi credeti ca lipsa banilor e asa cauzata de un om? S-o credeti voi si veti afla in curand ca ati ales inca o data prost.Nu demiterii!

| ionif a răspuns:

Nu va lasati prostiti de CopyPonta si Paiata aia de Antonescu,

| ionif a răspuns:

Nu va prezentati la vot ca degeaba votati ca se ia dupa prezenta nu dupa vot.Nu vedeti ca sunteti orbiti de PinochioPonta si Parnaieantonescu

| annaZz a răspuns:

Si... uite ca am avut dreptate!

I-AM CIURUIT!

***Sa traiti bine!winking

| MisakoYui a răspuns:

Sper ca daaaaa straight face sa scapam de asta care ne-a bagat in criza

| frida0purple a răspuns (pentru MisakoYui):

Si daca o sa fie Ponta presedinte, care este criticat in ultimul hal de toata Europa, te gandesti tu ca o sa il bage cineva in seama? Nu, prin urmare nu o sa mai ia nimeni in calcul Romaniawinking.