| deutzik34 a întrebat:

Credeti ca este necesar ca mass-media sa asiste la dezbaterile parlamentare? De ce?

2 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Da deoarece asa vezi cum in seara de duminica este un presedinte si in dimineata de luni altul (numai in Romania e posibil asa ceva)

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca in prezenta mass-mediei dna Anastase a dublat numarul participantilor la vot, imagineaza-ti ce s-ar intampla acolo cu usile inchise.Prezenta mass-mediei mai stopeaza o parte din abuzurile puterii.