| Deaa555 a întrebat:

Credeti ca urmeaza un razboi?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil vom ajunge in 3ª razboi mondial si ar fi bine pentru ca ne-am saturat de criza asta afurisita si lumea are nevoie de un nou inceput. Daca americanii lupta cu rusii se mai unesc alte tari sa le sara in ajutor si vor fi pagube destul de mari

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cine ştie cum vor mai evolua sau involua lucrurile...
Posibil să fie Al Treilea Război Mondial dacă totul continuă cum e acum. România decade din ce în ce mai mult.

Pa-pa.

| Musique a răspuns:

Vin rușii.
Fă-ți provizii de semințe și bagă capul sub bancă.

| sublime89 a răspuns:

Nu cred ca se va ajunge la un razboi. Cel putin nu la unul mare. Se vor face eforturi diplomatice serioase pentru a se evita o asemenea situatie.

| FadetoBlack a răspuns:

Da, va fi cel de-al Treilea Război Mondial. Pregătiți-vă! Cu bome atomice, tancuri, arme, tot, tot!

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu prea cred. Relatiile internationale sunt bine puse la punct, si nu cred ca Rusia sau Ucraina ar putea purta un razboi impotriva tuturor celorlalte state care s-au aratat nemultumite de aceste miscari. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, unul gastrointestinal, că am mâncat iaurt şi prune.

| Bøøgey a răspuns:

Ar fi cool, nu crezi?

| GabrielDaniel a răspuns:

Cred că te referi la Ucraina, nu neapărat un război, jumătate din Ucraina doresc a intrat in UE iar jumătate vor să rămână cu Rusia şi este doar un conflict unde Rusia şi-a trimis trupe pentru a-şi apăra locuitorii ruşi din Ucraina, asta este tot. Sper că ţi-am fost de ajutor!