| AbstractGreen a întrebat:

Crin Antonescu si Victor Ponta sunt masoni?

19 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Înseamnă că şi Lolek şi Bolek sunt masoni?

April
| April a răspuns:

Nu; sunt doar...nerabdatori.

| fulgerul a răspuns:

Nuuuu! Au eclozat din ouale lui nastase, puse sub bucile lui iliescu!

| eandopuncttk a răspuns:

Au fosthappy inainte de primul razboi mondialhappy

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Nu`s dar daca te intere despre masoni din Romania. intra aici
http://manolescubd.wordpress.com/download/ si downloadeaza DVD 1 are 4G acolo ii un folder cu demascarea mosoneriei

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Na eu zic ca-i ceva interesant acum u sti daca il iei sau nu bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei na! Doi timpiti care alearga dupa ciolan.Sint prea cretini pentru a fi masoni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar nesimtiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca aia primesc orice rapandula printre ei?

| Upz0r3 a răspuns:

Dc intrebi asta pe TPU... poate or fi poate nu doar este o organizatie secrete n-avem de unde stii...si dupa parerea mea nu sunt.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Upz0r3):

Daca e o organizatie secrete, atunci cum draq stim de ea?

| AbstractGreen explică (pentru Andrei7520152):

Frate... masoneria nu este secreta, nu confunda masoneria cu illuminati, desi multi dintre ei fac parte si din aceasta confrerie, nu pot sa zic ca sunt una si aceeasi, oricum. Oamenii care fac parte din masonerie isi recunosc titlul de mason in public, si da, toate actiunile lor sunt secrete, dar organizatia nu este.

| mickeye a răspuns:

Nu știu dacă sunt masoni, dar dacă ăștia vor conduce România se va duce dracului.

| AbstractGreen explică:

Toti sunt de aceeasi culoare... dar noi am ajuns in stadiul sa alegem ca si cum am alege inghetata, pana acum am ales fiecare aroma si nu ne-a placut, a aparut una noua si nu avem de ales decat sa o gustam si pe asta. Dar oricum, ar fi un lucru pentru care as vota USL, au promis ca daca vor ajunge la conducere vor respinge ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement sau Tratatul Comercial Anti-Contrafacere), asta fiind contrarul PDL-ului care a aprobat acest tratat.

| maramaryyy a răspuns:

Nu cred

| Deachinio07 a răspuns:

E evident ca da..Sa fim seriosi, Mugur Isarescu unul dintre cei mai mari masoni din Romania daca nu cel mai mare este presedinte la BNR iar Ponta prim vice-presedinte.Nu faceti legatura? Orb sa fi sa nu vezi..Si Antonescu fiin in alianta cu Ponta tot aia.PDL=USL=PRM=PP-DD=ACEEASI MIZERIErolling on the floor

| ElenaNarcisa a răspuns:

Eu zic ca sunt, maybe thinking

| Popescu_Adriana_1994 a răspuns:

Este posibil, majoritatea sunt