| WeAreSmart a întrebat:

Cum credeti, ne putem astepta la o criza mondiala pe viitor si la caderea sistemului monetar?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca ne putem astepta la o criza mondiala pe viitor, crizele sunt ciclice, insa nu putem spune sigur cand va fi.
In ce priveste caderea sistemului monetar aceasta este mai greu, ai vazut ca au fost multe caderi locale, atat in zona euro, cat si in alta parte, dar s-au rezolvat.

| EneCristian a răspuns:

Da si nu depinde de multe si daca ar fi o criza mondiala noi ca romani am duceo extrem de rau( nu ca acu e bine dar totusi).