| Țicu_Mădălin_1996 a întrebat:

Cum imi recomandati sa invat mai bine pentru permisul de conducere? (sala)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi sa participe la cursurile de la scoala de soferi apoi sa faci teste

| a2 a răspuns:

Cum au spus si cei dinainte mea, citesti legislatia si regulamentul si faci toate testele. Eu le-am luat pe capitole, depinde probabil si cum e structurata cartea. Intrebarile la care nu ai stiut sa raspunzi incearca sa le intelegi si sa le memorezi pentru ca nu se stie niciodata. Mult noroc si succes si la oras! happy

| marian951 a răspuns:

Cumparati cartea.
Apoi citesteo pe toata si rezolva intrebarile fara sa te uiti la spate(cautatnd raspunsuri in carte) si doar la sfarsit verifici la spate. Daca ai foarte multe greseli le rezolvi de 2-3 ori

| shadow21 a răspuns:

Cumpara cartea si apio citeste si rezolva intrebarile fara sa te uiti ca sa le ai memorate in cap