| xFaith a întrebat:

In primavara as vrea sa dau de permis...
Ar fi ok daca as incepe sa invat semnele si sa fac chestionare inca de pe acum?
Cei care ati luat permisul de conducere. a fost greu la sala?

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Da pai poti invata de pe acum nu e rau sa stii unele semne si reguli oricum instructorul o sa te intrebe, o sa te testeze. la sala super easy numa sa te duci fara emotii eu din cauza emotiilor am cazut prima data, a 2 a oara l-am luat cu 26 asa ca bafta si no fear!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Potis a te apuci de pe acum dar probabil pana la examen le uiti daca nu repeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e ok sa inveti din timp! Sala nu a fost grea, dar trebuie sa inveti! Adica iei usor si gresesti si mai usor!

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Poti incepe de pe acum, si continua. Nimic nu e greu daca stii!

| Furny a răspuns:

La sala e partea usoara incearca sa faci de pe acum chestionare dupa sa inveti semnele si sa citesti legislatia. bafta eu am luat sal cu 24 mie mi s-a parut usor