| justgabriela a întrebat:

Daca am depus o cerere de incetarea popririi pe salariu la ANAF stiti cumva cam in cat timp vine raspunsul?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal ar trebui sa primesti raspuns in maximum 20-30 de zile.

| justgabriela explică (pentru Ioandelasal):

Si stiti cumva daca vine la domiciliu?

| Ioandelasal a răspuns (pentru justgabriela):

Sigur ca trebuie sa-ti trimita un raspuns scris, prin posta, la cererea ta, la domiciliul indicat in cerere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform legii raspunsuloficial vine in maximum 30 de zile de la inregistrare la Registratura Institutiei respective.