| chrysab a întrebat:

Dacă am închis contul bancar în care se vira alocația, iar transferul pe un alt cont nu s-a operat încă, ce se va întâmpla cu alocația? Dau tundă! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Transferul nu se opereaza automat, tu trebuie sa comunici noul cont. Pana nu il vei comunica nu vei primi alocatia in cont, se poate sa ti-o trimita prin posta.

| chrysab explică (pentru Ioandelasal):

Am transmis un nou cont, dar doamna ă binevoit să urle la mine că are altă treabă decât să-mi opereze mie, că poate după 12 octombrie, iar alocația intră undeva pe 15, șansele fiind foarte mari să nu apară în sistem noul cont. De aceea întrebam. Mulțumesc!

| Ioandelasal a răspuns (pentru chrysab):

O sa-ti primesti alocatia, fii linistit. Si trebuia sa spui de la inceput situatia exacta.