| watchmen a întrebat:

Daca esti la academia militara (aviatie, fortele terestre, marina) ai ceva benefici? (de exemplu daca ma doare o masea trebuie sa platesc sa mi-o repare )

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ai statut de asigurat si anumite servicii medicale sunt gratuite.La stomatologie se trateaza gratuit doar urgentele(ex. extractia unei masele)

| mgtow a răspuns:

O reducere ca militar ai asta da daca nu atunci ii tragi un glont in cap la dentistwinking

| Parmalat a răspuns:

Beneficiile s-au redus considerabil dupa ultimele hotarari de guvern ale lui Emil Boc.
Din ce stiu eu nici la SRI nu era gratuita reparatia la o masea laughing