| Anca_Dascalu_1981 a întrebat:

Daca locuiesc cu chirie avand contract inregistrat la financiar si imi expira buletinul pot face un nou buletin la adresa din contractul de inchirier?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa poti face doar daca proprietarul te primeste in spatiu, altfel ramai doar cu resedinta acolo(flotant). Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este nevoie ca proprietarul sa mearga cu actul casei si sa te ia in spatiu.

| silvershark a răspuns:

Gasesti aici acte necesare:http://www.somara.ro/index.php/actepersonale/ci

Bafta!

| Ale_2200 a răspuns:

Da intradevar.domnul ioandelasal are in totalitate dreptate!

| taws a răspuns:

Da poti.