| Arrow14 a întrebat:

Daca m-a legitimat un agent de politie la ora 01:00 pe strada, fiind minor, imi va trimite 'scrisoare' acasa, la parinti?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai savarsit vreo contraventie nu are de ce sa trimita vreo comunicare parintilor, asa ca nu va trimite.

| oprescudorin11 a răspuns:

Ai ceva de ascuns?
Daca ai vor face conexiuni, daca nu nu ai motive sa te temi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai facut nimic ilegal, ce motiv ar avea sa iti trimita?

| Voro a răspuns:

Te-a legitimat sa vada cine esti, atat. Nu-ti va trimite nimic acasa.