| andreigroza19 a întrebat:

Daca maine ar fi alegeri prezidentiale, pe cine ati alege?
1.Crin Antonescu
2. Mircea Geoana
3. Mihai Razvan Ungureanu

Va rog cat mai multe raspunsuri.As dori parerea voastra.Rog seriozitate

21 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Tine minte ce iti spun Si daca nu este asa sa vi si sa mi spui ce vrei tu! Anul viitor pe vremea asta,,, Va Fi vai si amar de noi indiferent dintre astia trei cine va iesii presedinte. tine minte ce iti spun! euro va fi 5lei..dolarul va sarii la 4lei..si vom intra intr o criza exact ca in Grecia! tine minte!

| andreigroza19 explică (pentru VadTot):

Ce are totusi cursul valutar cu astia 3|?

| VadTot a răspuns (pentru andreigroza19):

Ai sa vezi tu la momentul respectiv,~!laughing))))

| ThePoet a răspuns:

Pe Antonescu, clar. Geoana nu va participa, spun eu, iar pe pdl-isti 100% nu-i mai voteaza nimeni.

| Omulrational a răspuns:

Antonescu pare cel mai normal.Are o tehnica de a vorbi care e diferita fata de a celorlalti, poate merita, in orice caz merita mult mai mult decat papitoiul ala de Geoana si decat ''micul intelectual'' al lui Basescu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Omulrational):

Ai spus bine "pare". Dar aparentele inseala.

| Azµre a răspuns:

Niciunul dintre cei de sus, prefer un oricare alt candidat. Antonescu este un bețiv, Geoană este muierea din parlamentul României iar Ungureanu? E un copil care își caută acadeaua...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MRU, clar!
Antonescu o sa doarma pana la pranz, lui Geoana o sa-i cante cucuveaua de Vantu la ureche, dar MRU macar e proaspat, nu stie nimeni de unde sa il ea... deci are o sansa sa faca si ceva bun, ca Basescu.
Fie vorba intre noi, de ce crezi ca l-a promovat Basescu? Si fie vorba tot intre noi, care alt politician de viitor, cu educatie adevarata, pe la Sorbona, mai avem noi?!
PS. de aia nici nu o sa iasa, ha, ha, ha,. ha, ha, ha, ha...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papițoiu', Prostanacu' si Nărdu? Nici unul, "trei Doamne si toti trei". Tara n-are nevoie de tantalai incuiati la minte, care traiesc cu ideea ca-s destepti si se sparg in figuri, ar face la fel de mult rau ca si predecesorii lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad pe-acolo varianta in care merg si pun anulat pe vot, deci nu am cum sa dau un raspuns concret.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

De data asta chiar am vorbit serios.
se numara mai, se numara daca merg si-l anulez decat daca nu merg deloc.
happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

La Base n-a mers. ooofff!

| andreigroza19 explică:

Ma indoiesc.eronat...

| mickeye a răspuns:

3. Mihai Razvan Ungureanu
Geoană e un prostănac, iar Antonescu un ipocrit. Nu am încredere în el.
MRU e un om calumea.

| Norvegianul a răspuns:

Antonescu.

| gratian a răspuns:

Dan Diaconescu

| ovidiu13b a răspuns:

Mihai Razvan Ungureanu clarr!

| Pap_Arisa_1985 a răspuns:

Mihai Razvan Ungureanu...nu cred ca sunt necesare comentarii justificative.