| AlexDorinel a întrebat:

Dacă psd ia ministerul justitiei și premierul(ca să aprobe ordonanțele fortat) astea iar o sa scoată lumea în strada?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa se iasa de mult in strada. Dar nu s-a iesit. Ce te face sa crezi ca se va iesi atunci?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avem referendum pe teme de justitie in 2019, nu mai poate nimeni sa faca modificari prin ordonante.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Asta puteau sa faca si pana acum

Răspuns utilizator avertizat
| Werrich a răspuns:

Nu mai iese nimeni in strada pentru ca primeste amenda, protestele cu peste 100 de persoane sunt interzise.

| TheStrategist a răspuns:

Probabil

| CristianPetre2002 a răspuns:

Clar ca asta ar scoate lumea in strada lumea tot iese

| StefanCaldare a răspuns:

Crezi că e cineva de aici Mama Omida?
N-ai de unde știi, depinde de nivelul de nemulțumire al oamenilor.
Eu personal nu cred, nu imediat, oricum, dar nu poți să știi