| SaveTheNature a întrebat:

Daca UCIZI politicienii, esti considerat EROU sau CRIMINAL?

18 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nici o sansa, mai bine intreba-i cum se numesc politicieni care ucide populatia?

| MMihai a răspuns:

O întrebare mai idioată, nici nu puteai să postezi!
Parcă erai creștin catolic sau ortodox, și în Biblie, spune „ să nu ucizi. "

| SaveTheNature explică (pentru MMihai):

Nu intentionez sa ucid pe nimeni. Am intrebat sa aflcu cam cat de mult ii urasc oamenii pe politicieni si atata tothappy

| Dumnezău a răspuns:

Sirhan Sirhan, tipul de l-a omorat pe RFK, nu poate fi considerat decat o canalie nenorocita.La fel ar fi si Lee Harvey Oswald, daca el ar fi fost realul asasin al lui JFK.Doar ca nu el l-a omorat.

Nu orice politician trebuie omorat.Ci doar covarsitoarea lor majoritate, insemnand vreo 99.5%.Zicea cineva ca un om ce doreste binele semenilor sai nu s-ar avanta niciodata in politica,nu mai stiu exact cine. Unii nu merita asasinati,din cauza ca actiunile lor au real potential si nu sunt nocive.

Bineinteles ca in lumea in care traim acum,daca omori un politician,niste anumiti baieti denumiti eufemistic servicii secrete,vor avea grija sa te "sinucizi bantuit de remuscari si lasitatea in fata legii",pentru ca,in multe tari,cetatenii urasc visceral politicienii si nu-si pot permite sa creeze un martir,ci sa-l lichideze rapid. Daca,printr-o minune,ai ajunge sa fie recunoscuta crima ta,treci pe scaunul din lemn si unii te vor considera erou,dar cei mai multi, din fals umanism, corectitudine politica si ipocrizie vor baga placa de genul "dom'le, l-am urat noi, dar totusi...este un om,nu poate suferi un astfel sfarsit".Ba da, il merita si tu trebuie sa taci, babuin ipocrit! Orice entitate ce lucreaza impotriva celor, ce teoretic, i-au acordat sprijinul trebuie eliminata.Motivul nu conteaza.

| Dumnezău a răspuns:

Bre,indiferent de simpatiile politice, un om ce vrea sa mi se alature in lichidarea porcinelor costumate si votante merge luat in brigada mea.Cand e vorba de pro-OTV ne batem peleu' de el, cand e de omorat...ciocoi...suntem de aceeasi parte a baricadei.

| SaveTheNature explică:

Vezi ca te enervezi, iti curge sange din nas, si iti murdaresti propria tastatura de borsul izvorand din nas.
sincer, dar sincer, satisfactia mea cea mai mare e aunci cand se oftica cineva la intrebarile mele. Altfel, nu e misto!

| SaveTheNature explică:

Te oftici ca sunt prost? sau te oftici ca sunt ca un otv?laughing)

| SaveTheNature explică:

Ma doare burta de ras sincerlaughing rolling on the floor)I-am cehamt pe toti sa vada cat de tare te-ai ofticathappy. Esti mega- super -extra amuzant! Ai transmis nervii tai pana aici, ceea ce ma amuza la culme.
Bravo!
Te rog raspunde-mi si la celelalte intrebari, sa devin si eu faimoslaughing

| SaveTheNature explică:

Te mai intreb odata te oftici?laughing

| RAY a răspuns:

In Romania? nu are rost degeaba vin alti hoti, o natie de oii are nevoie de un lup /dictator ca sa le indrume ca asa degeaba i impusti vin asta mai tineri infometati si fura mai mult in rest nu ai ca face fmi nea indatorat pe o mie de ani

| dragos9234 a răspuns:

Criminal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă-i ucizi pe ăia corupţi, mafioţi, hoţi şi tirani eşti considerat erou.

Dar minunata noastră istorie, ne demonstrează că aşa ceva nu a existat niciodată. Au fost asasinaţi oameni politici care voiau binele ţării, iar cei care i-au asasinat, după mintea unora sunt consideraţi eroi.

Asta e ţara noastră!

| Flaviucu a răspuns:

Cel mai mare EROU

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ambele.Esti considerat erou de catre populatie si criminal de catre politielaughing.Dar sa-l omori numai daca a gresit cu adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| Pathy a răspuns:

Daca esti de partea lui Basescu, EROU!