| Skarr a întrebat:

De ce am nevoie pentru a conduce o trotineta electrica?
Ceva in pic mai puternic +50km/h

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru trotineta electrica este necesar doar sa ai varsta de cel putin 14 ani, nu se cere altceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic daca trece de 25km/h permis categ AM

| sierra1 a răspuns:

Să mergi cu peste 50 km, ai nevoie de o mare doză de... inconștiență

| DanRaul77 a răspuns:

A mea prinde 90 pe ceas maxim. si n am nici un carnet cum zic astia pe aici. cine drac sta sa mi verifice mie trotineta ca doar nu merg pe autostrada cu ea? prin oras lejereanu. o mai incord cand ii drum fin in rest nici o treaba. de ar prinde 150 ca as merge si cu atat?

| darrio2007 a răspuns (pentru DanRaul77):

La 90 de km/h nu stai tu pe ea.

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

De stat sta, problema e cand cade.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Pariem ca pe la 45 km/h trotineta o ia inaintea lui? Si el ramane in șanț, in cel mai fericit caz?

| DanRaul77 a răspuns (pentru darrio2007):

Pariem ca nu te ai uitat pe Youtube sa vezi 90 l ora pe ceas la trotineta si sta bine mersi pe ea

| darrio2007 a răspuns (pentru DanRaul77):

O exceptie.