| TimoTimo a întrebat:

De ce se plang domnii politicieni/e de conditiile din inchisoare, ei nu isi dau seama ca si un om de rand sta tot in acele conditii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu te ai plange daca ai sta in vile rezidentiale cu piscina si sala de sport si apoi ar trebui sa locuiesti in 3m2?

| RobertMoon a răspuns:

Si oamenii se plang de conditiile de acolo, dar nu sunt mediatizati ca politicienii stai linistit.winking

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Bănuiesc ca te referi in special la Udrea, care s-a plâns de condițiile de acolo. Bine, nu e singura.
Politicienii ajung din casele si palatele lor luxoase într-o camera micuța pe care trebuie sa o împartă si cu alte persoane.

| Morenna10 a răspuns:

Fite

| theodorafemme2001 a răspuns:

Pentru a se victimiza.