Întrebare recomandată | Andreeajuliah a întrebat:

De ce vrea Scotia sa se desparta de Anglia?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu Scotia vrea sa se desprinda de Anglia ci unii scotieni, tin mai mult la independenta decat la altele.
De altfel referendumul a respins desprinderea, dupa cum am citit au raspuns NU 55, 4% si numai 44, 6% au raspuns DA.

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Scotia are o identitate etnica diferita se a Angliei.

| untu a răspuns:

Pentru ca vrea sa fie ca stat indepedent!

| peperonies a răspuns:

Ca e o curva ordinara...

| FabianelSHAF a răspuns:

Pentru că sunt de alte etni, şi ălora nu le
place să stea cu Anglia, mă refer că intr-un sat sunt şi scoţieni şi englezi, şi dacă se îmbată ăştia fac tărăboi.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Scotia vrea sa fie independenta. In cazul in care Scotia voteaza independenta, prim-ministrul britanic va fi, cel mai probabil, presat sa demisioneze happy

Bafta happy

| GojneaVlad a răspuns:

Scotia doreste sa fie o tara independenta.

| AdrianHAHA a răspuns:

De ce nu?

| Akazork a răspuns:

Scotia vrea sa fie independenta. In cazul in care Scotia voteaza independenta, prim-ministrul britanic va fi, cel mai probabil, presat sa demisioneze

| DARMIAN a răspuns:

Din prostia unora

| BlackBurnKEX a răspuns:

De ciuda!