| anonim_4396 a întrebat:

Derbedeii periculosi din gastile de cartier au pile la politie?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tu ai doua obsesii: elevii geniali si mafiotii. Sunt convins ca nu esti niciunul dintre astea.

Sfatul meu pentru tine ar fi sa le lasi pe amandoua deoparte si sa-ti dedici mai mult timp invataturii si mai putin timp intrebarilor fara sens.

| pufulescu a răspuns:

Sa fii sigur ca da, altcumva nu ar avea atat tupeu. Mai precis ar pica la parnaie din prima reclamatie, la cum e legea in Romania, unde se sanctioneaza si scuipatul pe strada!
La fel au pile camatarii, proxenetii, traficantii de droguri. Nici o afacere ilegala din Romania nu functioneaza fara sprijinul organelor ' de ordine '.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil, ferește-te de ei.

| Adanos a răspuns:

Depinde,nu toti.