| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce editez pozele la PhotoInstrument si vreau sa le salvez imi apare ceva cu niste "cuvinte cheie". De ce cuvinte e vorbathinking

5 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Photoinstrument regisration key:

Email: revenge@crew.com

key: 02-uynogjig

Daca nu reusesti asa, apasa pe butonul de pe tastatura print screen sysRq si apoi copy in photoscape si o decupezi acolo unde scrie "Crop".happy
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cheia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai va rog sp si mie ca nu inteleg...cryingla mine photoscape este in alta limba si nu stiu ce scrie(rusa chiar nu sh ce lb este )de unde dau screen capture etc?

| marpey16 a răspuns:

Nu cunosc programul, dar stiu la ce te referi. La cuvinte cheie trebuie sa scrii un fel de "tag" (adica in ce categorie se incadreaza poza ta). Exemplu : Cuvinte cheie : poza, natura, portret, afara, soare. etc.
In concluzie e un fel de camp lexical al subiectului pozei.
Poate te ajuta raspunsul meu...
Pupici, Marp :*

| anaya21 a răspuns:

Iti apare niste cuvinte care nu poti doar sa le cumperi.Descarca-ti photoscape, dupa care iti modifici poza dorita in photoinstrument, dupa ce termini deschizi photoscape ii dai screen capture dupa care ii dai capture region si de aici sigur te descurci.