| Servetzel a întrebat:

E posibil sa imi iau vreo amenda daca postez pe Youtube video-uri cu mine facand graffiti? (In cazul in care ar fi vazut de politie)

7 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu, posteaza linistit.
Daca ar fi grav, tu iti dai seama ca ar fi foarte atenti politistii cu grafitul,
Deci nu-i nici o problema happy
Funda?

| LittleBugsBunny a răspuns:

Posibil sa iti inchida adminii youtube-ului contul

| Psihedelic777 a răspuns:

Depinde de locul unde ai dat.De exemplu daca ai scris pe o institutie ceva s-ar putea sa iei amenda dar in rest nu cred.Si binenteles daca nu ai fata acoperita nu stiu daca ar fi bine sa-l publici dar daca nu ti se vede e ok.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Nu cred dar se poate daca faci simboluri naziste sau antisemite

| MudvayneMurderer a răspuns:

Daca ai facut acest lucru intr-un loc privat, video-ul va fi folosit ca dovada impotriva ta la proces laughing))

| Christchen a răspuns:

Ai grija ce videoclip-uri uploadezi mai ales ca ai spus ca vrei sa filmezi in timp ce faci graffity.
Probabil nu o sa primesti nici o amenda pentru ca nu va sta nimeni din politie sa te urmareasca pe tine pe youtube si de reclamat nici atat, dar daca faci anumite inscriptii (naziste/rasiste) s-ar putea sa o incurci.

| Servetzel explică:

In principiu am fata acoperita pe filmulete, dar ma gandesc ca mai am si alte video-uri in care mi se vede fata. Nu fac niciun semn rasist sau ceva. Mersi oricum pentru toate raspunsurile.