emanuellex
| emanuellex a întrebat:

E un test interesant!
Apasati pe link-ul de mai jos, parcurgeti un
test si aflati care presedinte, din cei inscrisi,
se potriveste cel mai bine convingerilor dumneavoastra!

http://www.evz.ro/alege-ti-presedintele/index.html

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Testul este destul de relevant. A spus exact ce doresc eu. Felicitari Manu pentru post.

16 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Care Antonescu al tau? Acum stim cu totii ca l-ai votat pentru zambet.
Mie mi-a iesit Basescu, Oprescu si Anton Pan pe locul trei.

| antonia09 a răspuns:

Foarte interesant, in fuctie de raspunsurile date la intrebari la mine a iesit : 1. Antonescu, 2 Oprescu, 3 Hunor. Insa cu nici unul dintre ei nu as fi votat.
Felicitari pentru link-ul postat.

| User a răspuns:

1.Antonescu
2.Hunor
3. Oprescu

In cazul meu, nu e relevant deloc testul'laughing adica eu tin cu Basescu si a iesit pe ultimu' locstraight facelaughing

| SweetCandy a răspuns:

Base
hunor
geoana

laughing raman l locul 3laughing

| Victoria a răspuns:

E destul de bun testul, mie mi-a iesit Basescu. Si eu cu el tin.

| Silvia a răspuns:

Cica:
1.Basescu
2.Hunor
3.Becalirolling on the floor
Ce e domne` asta? Si Antonescu al meu?worried laughing.

| Silvia a răspuns:

Abh, eu nici macar n-am drept la vottongue, dar am votat...am intrat cu mama in cabina si am pus stampila pe totilaughingblushing. Si care zambet?batting eyelashesImi place de Antonescu pentru ca este diferit de ceilalti, nu stau acum sa il laud sau sa il ridic in slavi.Si e si mai aproape ca idei si stil de cei mai tineri.Aaa...si imi mai place de Tudor Chirilalaughing.big grin
Ete zambethappy.

| cretzufinish a răspuns:

1. Oprescu
2. Becali
3. Geoana
Cum 1. si 2. sunt eliminati, votez Geoana happy

| Bianca26bb a răspuns:

Da, e interesant. Dar nu prea inteleg nimic.laughing
Cand ma fac mai mare voi intelege...
Dar am spus la intamplare raspunsurile si uite cum mi-au iesit(l-am facut de mai multe ori si pun doar un rasp.):
1-Mircea Geoana 2-Crin Antonescu 3-Oprescu

| arysa a răspuns:

Pe primul loc a iesit Crin Antonescu pe cel pe care l-as fi votat daca as fi avut 18 ani.

| andrei123 a răspuns:

Cica la mine pe 1 e antonescu big grin

| ANoNim_7814 a răspuns:

1 basescu
2 becali
3 geoana
boona faza cu becalilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un simplu joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Hunor
2.Geoana
3.Antonescu
4.laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Basescu
2.Basescu
3.Basescu

| Magic a răspuns:

Mie mi-a iesit :
1.Crin Antonescu
2.Hunor
3.Geoana.laughing