auran
| auran a întrebat:

Toti ne-am orientat cat de cat cu cine sa votam dar, haideti sa vedem ce spune joculetul - ce presedinte ni se potriveste?
http://www.evz.ro/alege-ti-presedintele/?zone=alege-ti-p resedintele

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Mi-a iesit Mircea Geoana dar eu nu vreau sa il votez! Nu-mi place persoana? Nu i-am ascultat atent discursurile? Sunt varza in probleme de politica? Ma consolez cu gandul ca am raspuns la cateva intrebari cu "nu stiu "si deci sunt "prostanaca".

auran
| auran explică:

Si mie tot Antonescu dar, nu este cel care mi-am propus sa-l votez.

| MM a răspuns:

Idem. Jocul e facut in asa fel incat tuturor sa ni se potriveasca Crin Antonescu?

| matchpoint a răspuns:

Salut, mie mi-a iesit Basescu, cred ca e o eroare. Pa

| Orannginna a răspuns:

Mi'a iesit Antonescu. Oricum nu l'as fi votat chiar daca as fi avut varsta. Eu as fi ales Geoana. tongue

| smaranta a răspuns:

Mie mi-a iesit Oprescu laughing

| putzulica a răspuns:

Crin antonescu mi se potriveste.big grin dar nu pot vota

| madalina2727 a răspuns:

Mie mi-a iesit Oprescu, si ma bucur pentru ca oricum pe el il votam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votati cu vadim ca restul sunt la fel