| HomerTheSolider a întrebat:

Elena Udrea la presedintie! Ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dupa realizari : Merita!
Pe partea dreapta am cea mai mare incredere in Udrea si Macovei, dar din cate se pare o sa fim nevoiti sa votam in turul doi pe Johannis. Din doua rele...

NOname
| NOname a răspuns:

Sper că glumeşti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper ca mai este o urma de inteligenta in electoratul romanesc incat sa nu obtina blonda mai mult de catva procente prapadite

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

M-as simti mandru ca sunt roman.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Dupa vorba mea nu e bine sa conduce o femeie tara mai bine Iohannis sau Ponta nu de o femeie.Ea or fi frumoasa.

| Moryami a răspuns:

Mie-mi convine. Mai mult o vreau pe ea decat pe tantalaii aia de Ponta si Iohannis straight face

| TortQuemado a răspuns:

Că nu ești sănătos la cap. Udrea abia dacă intră-n primii 4.

| agent006 a răspuns:

Apocalipsa!