| cry21999 a întrebat:

Este voie sa se fumeze in tren? Pentru ca luni o sa plec pentru prima data cu trenul si sunt fumator si vreau sa stiu daca se poate. Multumesc anticipat, funda. Scuze daca am gresit categoria.

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Categoric nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti fuma in tren, te abtii sau cobori in vreo gara cat sta trenul

| minrest a răspuns:

Nu este voie. Fumatorii inraiti coboara putin in statii, ai grija ca e periculos. Cu electronica cred ca merge, daca nu cumva chiar e permis. Poate ne spui cum ti s-a parut trenul. Salut.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu poți fuma in tren, nici macar pe geam. Poate doar daca oprește trenul mai mult timp intr-o gara si fumezi rapid de pe scara. In rest, este interzis fumatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu se poate, nu mai pleci? Daca oricum nu poti preveni un eveniment, ce rost mai are sa te informezi in privinta sa!?

| Tarabostes a răspuns:

Nu!

| cry21999 explică:

Dar cu electronica este voie?