| dgeooo123 a întrebat:

Exista posibilitatea ca o persoana careia i-a fost suspendat permisul auto de catre politie pe timp de un an fara a se specifica clar in hotararea judecatoreasca acest lucru sa il redobandeasca mai repede? Si ce ar trebui sa faca pentru a il redobandi?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de infractiunea pentru care a fost condamnata si de ce s-a scris in hotararea judecatoreasca. Spune aceste elemente si o sa-ti dau un raspuns concret.

| VadTot a răspuns:

Sa faci rost de cat mai multi bani.
cateva cunostiiinte.""!

| dgeooo123 explică:

Permisul a fost suspendat din cauza conducerii sub influenta alcool-ului(+accident dar fara victime) iar in hotararea judecatoreasca nu scrie nimic de permis