| wonderbra a întrebat:

Fratilor. Cu cine sa votez maine?

Răspuns Câştigător
| OnWeed a răspuns:

Eu ti-l recomand pe Base, are afise mai frumoase ca Geana ala laughing

16 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Basescu!

| remus a răspuns:

Voteaza Basescu.

| Dmonik a răspuns:

Dupa ce criterii doresti sa votezi? Eu am observat ca preferintele se stabilesc in functie de criterii precum: privire expresiva, voce patrunzatoare, vestimentatie trendy, marci de pantofi...anunta-ma si iti voi spune, am studiat fenomenul, pare un concurs de frumusete, nu o confruntare diplomata si inteligenta!

| turist a răspuns:

Basescu=dictatura
Geoana=comunism
Alege!

| Catalion a răspuns:

Cu cine vrei.

| Alex_9605 a răspuns:

Cu Becali sau Crin Antonescuhappy

| alecs871 a răspuns:

Fratilor. De ce sa votati maine?

| ViVi a răspuns:

Cu mine :->

| Deea dYdY a răspuns:

Geoana nu e comunist, dar fiecare crede ce vrea macar eu cred asta pentru ca nu ma las influentata de Basescu care nea adus si in criza, ne-a facut si cea mai corupta tara din europa, aa si faptul ca ne-am intagrat in ue si in nato, mare chestie, ati vazut cum sa facut de ras in dialogul de tvr cu gioana, daca astfel de presedinte vreti, votatil dar ganditiva e in joc si viata altor oameni!

| marioBARCELONA a răspuns:

Eu votez de 20 de ani si inca nu stiu cu cine, mi-ar placea sa stii tu acum si in viitor cu cine...Ai viitorul in fata, eu m-am decis ca viitorul meu este in alta tara asa ca iti doresc succes in viitor si implicit in viata!

| Geo_4096 a răspuns:

Cu Basescu! Nu cu comunistul ala de Geoana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Base, Nr 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce tii mortish sa votezi, stai acasa si uita-te la prosti, life.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Basescu, nu cu comunistii.

| udarb a răspuns:

Jos Comunistiii

| Diana_7985 a răspuns:

Basescu il urasc pe geoana a omorat maghiari