| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Intrebare referitoare la examenul auto, proba teoretica - trebuie sa am in dosar cele 2 poze pentru permis inainte sa intru la sala, sau mi le fac ei in ziua respectiva, cand am programare?
Intreb fiindca instructorul mi-a spus ca trebuie dinainte, dar eu pe internet, pe site-ul drpciv (si alte surse) nu vad nimic referitor la asta. Mentionez ca sunt din Braila

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Cand mergi la ghișeu sa te înscrii pentru examen, iti vor face poza, dar nu ti o da la mana, aia va apărea doar pe permis cand il vei ridica