| balu a întrebat:

am si eu o dilema, vrea cineva sa imi trimita bani prin westen union din italia in romania si eu nu mi-am buletinul numai anul acesta, deci am 14 ani. Mi se pot trimite banii in acest caz, pentru ca nu sunt major? PRIMU CARE RASPUNDE FUNDA

Răspuns Câştigător
| Angel0 a răspuns:

Ai sau nu buletin?
Cu buletinul si codul secret primesti banii.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a primi banii trebuie sa prezinti un act de identitate (carte de identitate), daca inca nu-l ai nu vei putea ridica banii. Numai bine!

| ines a răspuns:

N u iti poate trimite tie personal pana la varstra de 18 ani.

| Last1 a răspuns:

Si de ce nu mergi la western union si intrebi?

| G0oLaN a răspuns:

Ines! tongue iti zic eu mergewinking! scot bani din afara din Italia grecia cipru pnm! de la varsta de 14 aniwinking aveam buletinwinking deky daca ai actu adica buletinu si codu! ala de 10! numere! da mergewinking du-te la westen! dar vezi ca la unele banky nu-ti da! du-te la 2 3 4 banky si iti dawinking sigur!