| StefanDrg a întrebat:

Imi expira cardul de debit in 07/21. Ce trebuie sa fac? Sa ma duc la banca sa il reinnoiesc? Sau se poate si online? Funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea bancilor iti emit automat unul si te cheama sa il ridici...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te cheamă ei, relax!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la banca cu buletinul si primesti altul nou.

| Frank51 a răspuns:

La mine merge din aplicație să emit card, apoi îl ridic de la orice sediu din țară. Probabil primești mesaj că ți se va emite automat, dacă nu atunci trebuie să o faci tu, sau să mergi la bancă.