| AfloareiRazvan a întrebat:

Imi poate da cineva mai multe detalii despre CardAvantaj si daca merita sa imi fac unul? Din cate am inteles e un card de credit. Este si card de debit?

1 răspuns:
| metehne a răspuns:

Cardul avantaj te ajută mult atunci când vrei să cumperi ceva în rate pentru că nu plătești dobândă. Eu zic că merită dacă ești genul de persoană care nu vrea sau nu își permite să plătească prețul întreg pe loc.
Uite aici mai multe informații despre: https://www.cardavantaj.ro/ce-este-cardavantaj#mastercard-standard
pa, pa