Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

In curand, la blocul unde locuiesc, se va incepe reabilitarea termica si membrii Asociatiei de proprietari vor sa angajeze o persoana de specialitate pentru urmarirea acestei activitati, pe toata perioada desfasurarii. Care ar fi cea mai simpla modalitate, LEGALA, pentru angajare si ce implica aceasta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Gasesti aici :
http://www.model-contracte.com/......ivila.html

| anonim_4396 explică (pentru zdrangoi):

Multumesc mult!
O zi cat mai buna!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai simplu si corect este incheierea unui contract de prestari servicii.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc mult!

| onasis1961 a răspuns:

Pai trebuie sa fie pe problema ca sa poata supraveghea smecherii din constructii, si face un contract intre el si asociatie.