| kidsXXL a întrebat:

In urma unui accident rutier ca pieton trebuie sa platesc spitalizarea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, daca esti vinovat. Daca este vinovat conducatorul auto atunci trebuie ca el sa-ti plateasca spitalizarea. Numai bine!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă e din vina ta, DA! Dacă e din vina şoferului se plăteşte prin asigurarea maşinii! Multă sănătate!

| DyNo a răspuns:

Da, trebuie.

| kidsXXL explică:

Dar ca pensionar?

| OhGodWhy a răspuns (pentru kidsXXL):

Normal ca trebuie sa ii platesti fie ca esti pensionar, incepator etc.
Daca accidentul a fost din vina ta, daca nu a fost vina ta Nu stiu.

| AlexandraStf a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic numai daca ai acceptat spitalizarea in momentul in care a venit salvarea, daca ai dat cu subsemnatul ca refuzi, te intereseaza.