| asperger3 a întrebat:

Intrebare legata de pensia privata: Unchiul meu(fratele tatalui meu) a avut o astfel de pensie si a murit anul trecut de cancer. Matusa mea si cu copilul lui(verisorul meu) vor primi aceea suma de bani. Vreau sa stiu daca se dau toti banii sau se dau in rate pe cardul de salariu. Ideea e ca cei doi ii mint pe buncii mei(parintii defunctului)ca nu au bani, ma rog nu ma bag in prea multe detalii inutile

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vor primi o parte foarte mica din bani, o data sau in rate, cum a fost contractul, dar numai dupa ce termina succesiunea.