| bellq a întrebat:

Kum caredeti si "milionarii" pling?

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Ei toot sunt oameni si toti oamenii pling.asa ca sa nu te indoieshi niciodata de asta.:*

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Banii nu aduc mereu fericirea . Cand ai bani de cele mai multe ori iti faci legaturi cu diverse persoane dar iti pierzi prietenii adevarati .Banii de obicei strica relatiile . De multe ori sunt persoane care si-ar putea cumpara orice dar nu au prietenii adevarati de care au atata nevoie . Cu atat mai mult suferi pentru ca se intampla ca banii sa nu te schimbe cu nimic dar ceilalti sa te vada un increzut cand mai gresesti si sa iti accentueze fiecare defect .

| Bacemi a răspuns:

Banii nu aduc mereu fericirea. Cand ai bani de cele mai multe ori iti faci legaturi cu diverse persoane dar iti pierzi prietenii adevarati. Banii de obicei strica relatiile. De multe ori sunt persoane care si-ar putea cumpara orice dar nu au prietenii adevarati de care au atata nevoie. Cu atat mai mult suferi pentru ca se intampla ca banii sa nu te schimbe cu nimic dar ceilalti sa te vada un increzut cand mai gresesti si sa iti accentueze fiecare defect.

April
| April a răspuns:

Cred ca plang, oricum, mai mult decat mine. N-am nici pe departe grijile lor de a sti cate conturi am, nu ma indoiesc de iubirea celorlalti gandindu-ma ca-mi stau in preajma numai pentru a beneficia de banii mei, sunt scutita de o anume publicitate care mi-ar rapi bucuria anonimatului si a libertatii, s.a.Prefer bucuria simpla a ineplinirii unei dorinte pentru care am facut eforturi, unei perpetue certitudini ca tot ceea ce mi-as putea dori, s-ar implini pe data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu?

| Anecherry a răspuns:

Oricine cu o inima plangehappy