| anonim_4396 a întrebat:

L-ati vota pe Prigoana presedinte?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici in gluma. De altfel inca nu am gasit unul pe care l-as vota, dar mai este pana in 2014 si cine stie de unde sare iepurele. Un Craciun fericit!

18 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Este prea destept şi corect pentru majoritatea care trebuie condusă ca o turmă de oi, greşesc, de berbeci am vrut să spun.
Prea multă prostie care cere, normal, prosteală.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să fac? Nici în cel mai macabru vis!
Pa, pa.

| harciog a răspuns:

E prea inteligent pentru postul ala caci stie de mult despre natia asta ca nu se poate face nimic cu ea.

| JeSa a răspuns:

Cand ti-am citit intrebarea, am avut impresia ca ma aflu la Trivia/Amuzante.
Ei bine, nu... Si raspunsul meu este, nu. Tu l-ai vota? Sau ti-ai dori asta? - Ca Prigoana presedinte.
Ioandelasal, scuze, sper sa nu sara si iepurele si de data aceasta, in buzunarul cetatenilor si /sau sa le fure caciula.

CRACIUN FERICIT TUTUROR!

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu. Urăsc PDL şi portocaliul.

| AlinaaAli a răspuns:

laughing asta e buna glumalaughing
ala presedinte? ca sa ce?
sa ajungem mai rau?
cred ca Vadim ar fi mai bunlaughing

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Hai c-ai zis-o. E mai bun nebunu decit gunoieru'. Duca-se dreak amindoi laughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca nebunu ala ar face totusi ceva, macar sa trimita din unguri acasa si tiganii in Indialaughing

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este in stare populatia sa alega un om serios, si daca conjunctural o face din greseala imediat il ironizeaza, daca are barba ii zice ţap si sigur va alege un bufon, asta place aceste-i populatii care nu are nici macar demnitatea sa-si exprime sincer votul decat in asociere cu galeata, mici, bere, brighete, pelerine, tricouri si alte căcaturi. Cat il priveste nu are stofa de presedinte dar pentru faptul ca si-a incropit o afacere cand nu era varat in politica cred ca trata problema Romaniei mai serios decat actualul presedinte care s-a dovedit a fi de doi lei fata de functia pe care o are si nu face altceva decat sa-si satisfaca orgoliile personale. Sper ca la alegerile de la anul' sa castige opozitia si prin suspendarea lui Basescu sa nu mai aud nici macar numele lui.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Si un grup de aurolaci ar conduce mai bine tara asta ca PDL-ul happy

| anonim_4396 explică (pentru MrBeanTeddyBear):

Cred ca aia ar fura mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata! El sa isi vada de viata lui, este suficientCraciun fericit! La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As cam face-o! Este destul de cerebral tipu'!
Dar, ce conteaza parerea mea, intr-o mare de pareri abjecte?
Traiasca manelismul, si cultul inculturii!

| Aleeeeeexandra a răspuns:

De ce as face'o?

| ALYNAMARYA a răspuns:

Eu votez ce votezi si tu! "Merg pe mana ta." Tu il votezi?

| anonim_4396 explică (pentru ALYNAMARYA):

Doamne fereste, doar n-am baut furadan laughing

| sutinoo a răspuns:

Cred ca n-are importanta, tva-ul o sa fie tot 24%!

| hortenzia a răspuns:

Nu,deşi este un bun gospodar, mai fără fiţe decît majoritatea! Nu are totuşi prestanţa unui preşedinte de ţară!