| BauBauMyu a întrebat:

La ce varsta te poti angaja in Germania? La 15?laughingFunda!

8 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Daca vrei sa te prostituezi, da poti la 15, dar de ce nu te duci la scoala?

| DomnişoaraClannad a răspuns:

16 parcă.

| mirciu1234 a răspuns:

Nu la 15 la 16 si sora mea a vrut sa mearga da nu are varsta necesara.

| BauBauMyu explică (pentru mirciu1234):

Pai si ce vroia sa se angajeze?

| trolololo a răspuns (pentru BauBauMyu):

Nici dracu nu te primește. Ei au nevoie de oameni pricepuți, nu de tăietori de frunze la câini.

| mirciu1234 a răspuns (pentru BauBauMyu):

La adunat de capsuni.

| AlexHaiduc a răspuns:

Daca vrei sa te angajezi cu carte de muna doar la 18 daca vrei la negru poti si de la 15

| Ali_Shero_1997 a răspuns:

Ma de la 18 ani te angajei si acolo dar trebuie sa cunosti germana! eventual daca esti student acolo poti lucra vara la studentjob!