Întrebare recomandată | AlexAndrei99 a întrebat:

La ora actuala care este cea mai buna carte cu "legislația" pentru scoala de șoferi? Ma interesează editura.

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Eu de pe asta invat, si mi se pare destul de usoara si folositoare :
"Marius Stanculescu - Noul Cod Rutier Pe Intelesul Tuturor - 2016".
Sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
| vmalex21 a răspuns:

Iti recomand un site pe nume scoalarutiera.ro
Acolo ai explicatii audio si video, chestionare si tot ce vrei.Eu de acolo am invatat, nu mi-am luat nicio carte cu toateca instructorul(un bosorog)tot insista.