| tobi94 a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul astazi pe bancheta din spate de la taxi....il pot recupera? am sunat na rasp nimeni si a 2-a oara o fost inchis e clar....am fost la politie mi-a spus ca abia peste 10 zile pot depunde plangere va rog care ma poate ajuta?

6 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Tare faza.Şi nu râdea poliţistul când a spus duma asta? Ţi-a zis doar să scape de tine şi să nu aibă încă un caz nerezolvat şi probabil începea şi meciul. Sună taxiul în care ai fost, suna la firmă dacă ştii numărul de la maşină sau numele taximetristului, uită-te pe cartea de vizită dacă ţi-a dat, şanse să îl recuperezi nu ai, dar poţi încerca.

| Iulian03 a răspuns:

Politistul a zis asa pentru a scapa de tine.Suna taxiul in care ai fost cred ca asa vei putea face ceva.Dar nu cred ca il vei putea recupera, dar ce telefon era? Daca este Iphone poate afla politia imediat unde e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii nr taxiului sau firma, nu mai poti face nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| AshWorld a răspuns:

Ce ti-a zis ala? Prea multi politisti in tara asta...pai daca toti ti-ar spune acelasi lucru asta inseamna un singur lucru: nicio sansa pentru a-ti recupera telefonul prin intermediul politiei. Suna la firma taximetristului daca poti.

| AnnyyM a răspuns:

Situatia ta ma dezamageste! Tocmai mi-am pierdut telefonul si cautam informatii pe internet deoarece auzisem ca ma pot duce la politie cu documentele telefonului si ma pot ajuta.Iseamna ca imi pot lua gandul de la el.Nu era de ultima generatie dar era nou, nu cred ca are nici 2 luni! Totusi cred ca o sa ma duc si eu la politie, poate nu o sa primesc acelasi raspuns.