| Ellenut a întrebat:

Ieri mi-am pierdut telefonul Meizu M2, il pot recupera?
Sa va explic. nu mai aveam baterie si am pus pe super economisire a bateriei si s-a inchis gps, si de sunat nu suna raspunde mesageria vocala sad Astazi am fost la politie si aici in orasul Tg Frumos si au spus ca nu au aparate pentru al identifica. pot sa mai fac ceva pentru al gasi?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Unde l-ai pierdut? Daca exista posibilitatea ca cineva sa-l fi gasit si furat, poate fi cautat daca stii IMEI-ul telefonului. Dar asta tot cu ajutorul politiei.
Mie mi s-a furat telefonul si am depus plangere apoi aceasta si IMEI-ul au mers mai departe si de acolo s-a aprobat cautarea lui. Pana la urma mi l-au gasit. Incearca sa insisti. Politistii astia n-au chef sa-si bata capul cu tine, e mai simplu sa zica ca nu pot.