| F7Dogg a întrebat:

Nijte servere private de Metin2 in care sa iti dea cal de la inceput...

6 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Metin2epical

| ClaudyaValentyna a răspuns:

Metin2 united, metin2 steel, epical metin2, hammermt2, metin2advanced,metin2hotstyle, metin2steel, metin2 guabina, metin2xpm, metin2 rospeed, lunarisMT2... sper sa iti ajunga baftahappy

| BullMastif a răspuns:

Metin2United primesti lv 30 din start si militarbig grin+ e si tare...
Funda plzbig grin

| DARK100 a răspuns:

Salut,nu sunt multe servere de acest fel.Insa stiu eu unul http://mt2adventure.com