| serbanpunk a întrebat:

Nu sunt student insa in curand voi si vreau sa dau la facultatea de medicina din cluj. As vrea sa stiu niste detalii in legatura cu caminele. Ma poate ajuta cineva care sunt cele mai bune camine ( in afara de cele private) daca se poate niste detalii despre caminele de garsoniere B 11-13. care este pretul de cazare pe o luna si alte alea?

Răspuns Câştigător
| BlackNights a răspuns:

Eu nu sunt la medicina sau ceva, dar sunt la UBB la Cj si acum un an cand ma interesam de camine am vazut ca cele de la medicina is cele mai faine.Nu stiu pret exact, dar la garsoniera anul trecut parca era vreo 300de lei, dar nu sunt sigura 100%. Intra si tu pe site ul fac si vezi acolo trebuie sa fie detalii de cazare, sau cauta pe google camine cluj, si iti faci o idee.