| Aleb1111 a întrebat:

Hello, din toamna, cu putin noroc, voi fi student in Cluj. M-am tot documentat pe internet dar nu am gasit nicaieri daca la căminele private (vreunul din ele) poti sta fata-baiat in camera. Ma poate ajuta cineva cu informatii?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, se poate.

| Aleb1111 explică (pentru Aasdfghj):

Si daca imi poti spune. la care dintre camine mai exact?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Aleb1111):

La orice camin poti face asta. Faceti cererea si specificati amandoi ca vreti in aceeasi camera.

| sierra1 a răspuns:

La cele ale universității, legal nu

| Aleb1111 explică (pentru sierra1):

Eu ma refer strict la căminele private, nu la cele ale facultatilor

| sierra1 a răspuns (pentru Aleb1111):

La alea e cam ca in regim holelier că doar plătești cu vârf și indesat