| anonim_4396 a întrebat:

O vecina de a mea si-a pus poze explicite cu copilul ei dezbracat in baie pe facebook. Daca cineva sesizeaza politia poate primi vreo mustrare sau amenda? Cat de proasta poti sa fii sa-ti pui poze pe fb cu copilul tau dezbracat, chiar daca e mic.

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

Poate primi mai mult de atat!

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, este posibil.

| drogh a răspuns:

Este posibil. In plus, pozele alea ar trebui sa fie tinute doar in familie, nu sa fie postate ca sa le vada orisicine.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu cred... multa lume (parintii) pun poze cu bebelusii lor pe facebook nu e un delict doar se mandresc cu odrasele lorlaughing

| laurentiu80 a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

Oricum alea trebuie sa ramana poze de familie, nu sa le publici pe fb. Motivul este ca nu se stie ce pedofil da peste ele si ajunge nu stiu pe ce site de genul asta. Trebuie sa fii batuta in cap sa faci asa ceva, cand internetul este plin de pedofili si tot felul de maniaci.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru laurentiu80):

Vor doar sa aiba likeuri la poze parca zici ca asta ii o dependeta pentru unii, eu mi-am si sters contul de facebook pentru ca sunt prea multi cocalari.
zilnic vezi fete care isi fac 5000 de poze cand se duc la WC apoi le posteaza pe facebook, baieti care statu cu tigara in gura pe facebook pentru a parea mai duri, o gramada de stiri tampite, mai nou toate relatiile incep si se termina cu facebook..afla prietenii virtuali inaintea ta ca te-a parasit iubitalaughing lucrurile astea pe mine ma scarbesc