| NuUitaDeMine a întrebat:

Pe cine ati alege dintre Ponta si Iohannis? Cine are mai multe sanse? Cine ar fi un presedinte mai bun? Boi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Silviu17 a răspuns:

Mai multe sanse are domnul Ponta si probabil ca dansul va fi urmatorul presedinte de stat, sondajele spun aceasta, dar vom vedea in curand. Cat despre cine ar fi un presedinte mai bun, nu imi pot da cu parerea deoarece candidatii n-au fost pusi in aceasta postura si nu avem cum sa ii deosebim. Sa speram ca in urmatorii ani sa se vada ceva schimbari indiferent cine o sa ne conduca.

1 răspuns:
| Țoglă a răspuns:

Cu siguranță Iohannis. Ponta nu-i mai bine de 2 ani și a băgat țara în recesiune.Iohannis a transformat Sibiul care a fost un fel de sătuc mare atacat de urși, într-o capitală europeană.
În sondaje normal că are Ponta normal după ce a abuzat de putere și a făcut ordonanțe de urgență pentru traseism.