| LanguageMaster a întrebat:

Pentru a fi scafandru ai nevoie de licență?

6 răspunsuri:
| FrateleTedur a răspuns:

Ca orice meserie de mare risc, trebuie sa ai licenta ca sa atesti ca esti specializat, si u risti sa mori ca un fraier ca ai uitat sa legi tubu de oxigen sau te-ai ridicat la suprafata prea repede si ti-au explodat plamanii.

| eduard98e a răspuns:

Da

| LanguageMaster explică (pentru eduard98e):

De ce este necesar?

| eduard98e a răspuns (pentru LanguageMaster):

Trebuie sa faci un curs de scafandru pentru a obtine licenta de scafandru.La intrebarea pe care ai pus-o t-am raspuns, daca te intereseaza de ce este necesar sa ai licenta intreaba-i pe cei care au facut aceste reguli.